Maarssen bidt

Het is goed om gezamenlijk te bidden en onze zorg en hoop te delen.

Maarssen bidt elke woensdag van 19:00-19:30

Doen jullie mee?

De Raad van Kerken in Maarssen  nodigt uit om, terwijl de klokken geluid worden, gezamenlijk te bidden via internet. In de huidige coronacrisis bidden we om vertrouwen voor onszelf en anderen en zoeken we nieuwe hoop.

Hoe gaat het in zijn werk?

Met de volgende link http://bit.ly/gebedmaarssen log je in bij web app Zoom. Over de privacy van zoom kunt u hier iets lezen: Zoom. Als je bent ingelogd begroeten we elkaar. We zullen na de gesproken gebeden een pop-up gebed houden, waar jullie de namen noemen van hen die kracht en nieuwe moed kunnen gebruiken. We besluiten het gebed met het gezamenlijk onze vader.

Praktische ondersteuning

Als kerken willen we mensen ondersteunen door een luisterend oor te bieden of praktische ondersteuning. Via de website www.kerkpleinmaarssen.nl kunt u onze kerken vinden.

De raad van Kerken in Maarssen